Винница

Официальный дистрибьютор компаний «Фитаписвит»("Фітапісвіт") и "Тенториум"
в Виннице и в Винницкой области Тищенко Наталья Дмитриевна
Телефон: (097) 196 0 691 Email: tentoriumvn@gmail.comКонтрасолт (250 г)


Цена
424,00 грн.


КОНТРАСОЛТ

Драже «Контрасолт.» Спеціально розроблена рецептура сприяє швидкій та безпечній нормалізації процесів виведення з організму надлишків рідини, солей та шлаків, відновлює рухливість суглобів і поліпшує обмін речовин.  Компонентний набір фітапідраже КОНТАСОЛТ, що складається з бджолиного обніжжя з квіткового пилку, екстракту прополісу та 14 екстрактів лікарських трав, прискорює роботу нирок і жовчного міхура, сприяє якнайшвидшому виведенню залишків гемолізу й кальцинованих фосфоліпідів, забезпечує виражені сечогінну та протизапальну дії при урогенітальних інфекціях, відновлює порушений обмін речовин. Екстракти лікарських трав, що отримані за унікальною технологією, дозволяють максимально зберегти всі цілющі властивості рослин. Суміш прополісу та бджолиного обніжжя з квіткового пилку має потужні бактерицидні властивості, сприяє зміцненню серцево-судинної системи та організму в цілому, насичуючи мікро- та макроелементами. Комплексне застосування фітапідраже КОНТРАСОЛТ та крем-бальзаму ФІТАПІ сприяє розчиненню та виведенню кальцинованих солей із суглобів при остеохондрозі та артрозах. КОНТРАСОЛТ використовується як базова солегінно-очисна програма.

Склад:

бджолине обніжжя з квіткового пилку, екстракт прополісу, екстракти трави грициків, квітів календули, трави споришу, трави деревію, трави звіробою продірявленого, листя омели білої, коріння оману високого, трави хвоща польового, квітів цмину піщаного (безсмертника), кореня валеріани лікарської, трави любистку, плодів шипшини, плодів глоду криваво-червоного, березових бруньок. Допоміжні речовини: пудра цукрова, крохмаль кукурудзяний, патока, цукор, мед натуральний, олія соняшникова, віск бджолиний.

Властивості:

  • Відновлює порушений обмін речовин.
  • Має виражені сечогінну та протизапальну дії.
  • Виявляє кардіотонічну дію, зміцнює серцево-судинну систему.
  • Сприяє виведенню солей та шлаків з організму.
  • Сприяє розчиненню й виведенню кальцинованих солей з суглобів.
  • Нормалізує водно-електролітний обмін.

Спосіб вживання:

По 1/2 чайної ложки драже 2 рази в першій половині дня за 30 хвилин до приймання їжі, поступово розсмоктуючи до повного розчинення.Новые товары

Нет новых товаров

Лидеры продаж

У вас нет лидеров продаж

Скидки

На данный момент таких товаров нет

Маркетинг-план