Винница

Официальный дистрибьютор компаний «Фитаписвит»("Фітапісвіт") и "Тенториум"
в Виннице и в Винницкой области Тищенко Наталья Дмитриевна
Телефон: (097) 196 0 691 Email: tentoriumvn@gmail.comІмперіум (Империум) (250 г)


Цена
969,00 грн.


ІМПЕРІУМ (ИМПЕРИУМ)

Драже «Імперіум.» Трутневий гомогенат – один з найцінніших біологічно активних продуктів бджільництва. У поєднанні з лікарськими рослинами він забезпечує стійкий оздоровчий ефект, покращує роботу ендокринної системи, зміцнює імунітет, стабілізує гормональний фон та відновлює репродуктивну функцію.  Натуральне джерело білків і протеїнів для збільшення тонусу, фізичної активності, стимуляції вироблення статевих гормонів. Трутневий гомогенат є найбагатшим джерелом фітостеринів – антагоністів холестеринових сполук, що мають антиоксидантну та імуностимулюючу активність, розщеплюють холестеринові бляшки й перешкоджають їх повторному виникненню. Левзея, поліпшуючи склад крові, сприяє збільшенню вмісту еритроцитів. Усі рослинні компоненти фітапідраже, маючи потужні адаптогенні властивості, діють як природні біостимулятори. Прополіс – відомий бактерицидний засіб, що сприяє зміцненню імунітету та захисту організму людини. Бджолине обніжжя з квіткового пилку стимулює регенерацію клітин і відновлює енергетичні витрати. Для людей різного віку фітапідраже стане ефективним і надійним загальнооздоровчим та енергостимулюючим засобом, що сприяє відновленню оптимальної роботи щитоподібної залози, є профілактикою патологій серцево-судинної системи та корисним помічником у боротьбі з будь-якими віковими змінами в організмі.

Склад:

бджолине обніжжя з квіткового пилку, трутневий гомогенат, екстракт прополісу, екстракти кореню кропиви, кореню солодки, трави деревію, трави левзеї, ягід шипшини. Допоміжні речовини: пудра цукрова, крохмаль кукурудзяний, патока, цукор, мед натуральний, олія соняшникова, віск бджолиний.

Властивості:

  • Забезпечує додатковий захист організму при підвищених психоемоційних та фізичних навантаженнях, збільшує фізичну витривалість та адаптаційні можливості організму.
  • Активізує функції центральної нервової системи.
  • Поліпшує роботу ендокринної системи та, регулюючи процеси обміну речовин, тонізує репродуктивну систему.
  • Стимулює і прискорює репаративні процеси при загоєнні ран, сприяє відновленню шкірного покриву.
  • Сприяє нормалізації артеріального тиску і поліпшує тонус судин.
  • Знижує ризик виникнення захворювань сечостатевої системи.
  • Сприяє підвищенню лібідо, стимулює сексуальну активність.

Спосіб вживання:

По 1 чайній ложці драже 2 рази на день за 30 хвилин до приймання їжі. Курс 3—4 тижні.Новые товары

Нет новых товаров

Лидеры продаж

У вас нет лидеров продаж

Скидки

На данный момент таких товаров нет

Маркетинг-план